Temperatura 15-25 C°

Opakowania BioTherm, Pharma Therm , Pharma Therm Pallet jak również Orca firmy Intelsius to szeroka gama wysoko specjalistycznych opakowań przeznaczonych do wysyłek produktów wymagających kontrolowanej schłodzonej temperatury w zakresie od 15 do 25 stopni Celsjusza.

Najczęściej opakowania te używane są w takich sektorach jak:

  • Branża Farmaceutyczna
  • Branża Medyczna
  • Branża Weterynaryjna
  • Branża Spożywcza
  • Branża Gastronomiczna
  • Branża Kosmetyczna
  • Branża Budownictwa Chemicznego

Dzięki swoim technologicznym właściwościom zapewniają ochronę przewożonym produktom wrażliwym na wahnięcia temperatur od 40 do 96 godzin.

Każde z opakowań jest przystosowane do umieszczenia rejestratorów temperatury, które można sobie w dowolny sposób zaprogramować, a ich różnorodność i specyfikacja jest osiągalna pod linkiem REJESTRATORY

Systemy opakowań dostarczane do nas przez firmę Intelsius są wielokrotnie sprawdzane oraz poddawane testom bezpieczeństwa i kontroli jakości, co cieszy się wysokim zaufaniem ze strony nabywców jak również naszym w czasie prac w zimnym łańcuchu dostaw.
Opakowania z serii BioTherm, Pharma Therm, Pharma Therm Pallet oraz Orca posiadają różne wielkości powierzchni wsadowej, których rozmiary są wyszczególnione w poniższych tabelach jak również jest podany czas utrzymania przesyłanego towaru w stabilnym schłodzonym stanie.

Przesyłki medyczne realizowane są w jak najkrótszym czasie z zachowaniem odpowiedniej temperatury. Proces transportu przesyłek farmaceutycznych jest ściśle monitorowany. Od momentu otrzymania zlecenia, przez dostosowanie transportu w tym i łączonego transportu (lotniczego i drogowego) do doręczenia przesyłki do odbiorcy. Gwarantujemy najwyższy poziom usług, dlatego możesz nam zaufać i powierzyć transport przesyłek farmaceutycznych.