startujący samolot OCS ANA CARGO

Time Critical

Czym jest usługa Time Critical? Jest to usługa szyta na miarę. Indywidualnie podchodzimy do rozwiązania transportowego dla każdej przesyłki by zaproponować serwis transportu krytycznego. Kiedy liczy się czas i szybkość działania, a potrzeba jest zaoferowania szybkiego rozwiązania transportowego dla wyjątkowo dużych, ciężkich lub niewymiarowych przesyłek. Takie sytuacje mogą wynikać że w najlepiej zaplanowanym procesie logistycznym dochodzi do jakiegoś błędu. Powody kłopotliwych sytuacji mogą być różne – awaria sprzętu, opóźnienia w produkcji lub siła wyższa a nawet co często się zdarza po prostu błąd ludzki. Konsekwencje takich zdarzeń w nowoczesnych przedsiębiorstwach są ogromne:Time Critical

  • zatrzymanie linii produkcyjnej,
  • brak materiałów na sympozjum, seminarium czy po prostu zareklamowanie się przed nowymi klientami czy inwestorami
  • niedotrzymanie terminu dostawy zawartego w kontrakcie,
  • przetargi
  • nawet zagrożenie życia osoby czekającej na konkretny specyfik medyczny lub pokarm przyjmowany pozajelitowo.

OCS bardzo dobrze zna takie sytuacje i wie jak należy wtedy działać szukając wszystkich opcji by dotrzeć przed żądanym czasem.

Dobierzemy dla Ciebie najlepsze i kosztowo efektywne rozwiązanie integrujące możliwości sieci OCS Ana Group i naszych podwykonawców.
Usługa ta jest dedykowana głownie dla przesyłek na ostatnią chwilę bo coś poszło nie pomyśli klienta i jest potrzeba nadrobienia brakującego czasu a czasem nawet konsolidacji z różnych stron świata by w jednym kawałku osiągnęła miejsce docelowe.

Nie potrafimy jeszcze zagiąć czasoprzestrzeni ale na pewno znajdziemy szybkie rozwiązanie Twojego kłopotu i problemu.

Dlatego oferując przesyłki lotnicze, chartery samolotów oraz dedykowane przewozy samochodowe jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę pod awaryjnym numerem 501 627 627 ( by łatwiej zapamiętać to 501 OCS OCS )

Rozwiązania dla każdej przesyłki


Nadrabiamy brakujący czas


Indywidualne podejście do każdego zlecenia