Krajowy Transport Dedykowany

Doręczenie przesyłki odbywa się na Twoich warunkach.

Chcesz mieć pełną kontrolę nad powierzoną nam przesyłką, kopertą, paczką czy też paletą? Chcesz znać każdy ruch kuriera? Zorganizujemy dla Ciebie taką usługę w systemie Transportu Dedykowanego na terenie kraju specjalnie dedykowanym pojazdem. Co oferujemy?

Gwarancję doręczenia przesyłki, koperty, paczki czy też palety w określonym czasie przez klienta o dowolnej porze dnia i nocy. Transport dedykowany wykonywany jest przydzielonym samochodem z kurierem który odbiera i dostarcza przesyłkę bezpośrednio. 

Transport dedykowany nie bierze udziału w standardowych rozwiązaniach logistycznych sieci RCS a podąża bezpośrednio do punktu docelowego. Opcjonalnie możemy zagwarantować dodatkowe ubezpieczenie przesyłki dedykowanej. Przetargi, wiemy jak jest to ważne bo często od tego, czy dokumenty trafią na przetarg w określonym czasie zależy przyszłość firmy czy tez klienta. Transport Dedykowany jest idealnie do tego stworzony. Zespół zajmujący się transportem przesyłek dedykowanych nie spuszcza z oka z powierzonej przesyłki na przetarg ponieważ wszystkie samochody firmy RCS posiadają GPS. 

Indywidualne podejście


Pełna kontrola nad przesyłką


Możliwe dodatkowe ubezpieczenie