Fracht Lotniczy Door to Door

Jak wiemy czas odgrywa niezwykle istotną rolę w dzisiejszych czasach, a by móc ten czas dogonić potrzeba jest skorzystania z połączeń lotniczych czyli z frachtu lotniczego, którego udział w rynku transportowym jest coraz większy. Przesyłki i frachty lotnicze stanowią jeden z kluczowych produktów naszej firmy.
To co nas wyróżnia z pośród innych firm zajmujących się spedycją lotniczą, to indywidualne podejście do klienta i elastyczne dostosowanie produktu do jego potrzeb transportowych. Organizujemy przesyłki każdej wielkości takie jak : Koperty z dokumentami, Przesyłki Ponad-gabarytowe, Serwis Paletowy jak również, jeśli jest potrzeba, to rejsy czarterowe. Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne bez konieczności komunikowania się z wieloma działami i osobami, bo wiemy, że czas to pieniądz i obsługa frachtu Door to Door odbywa się przez jeden dział.

Odbieramy przesyłkę ze wskazanego adresu, organizujemy transport na najbliższe lotnisko, dokonujemy odprawy celnej w imieniu klienta jeśli tego wymaga, obieg dokumentów obowiązujący na lotnisku i w liniach lotniczych, dokonujemy odprawy po przylocie do kraju docelowego i oczywiście doręczamy do finalnego odbiorcy. Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma liniami lotniczymi oraz przedstawicielstwami RCS na całym świecie zapewniamy Państwu korzystne stawki przy zachowaniu wysokiego standardu naszych usług. Ten rodzaj serwisu, czyli Fracht Lotniczy Door to Door omija magazyny przeładunkowe, które obowiązują w serwisie kurierskim lecz leci bezpośrednio do najbliższego lotniska przeznaczenia Państwa przesyłki.

Mamy również doświadczenie w przesyłkach niebezpiecznych. Dowiedź się więcej o tym serwisie na naszej stronie w dziale „Przesyłki ADR / DGR”.

Transport na lotnisko


Załatwiamy wszystkie sprawy formalne


Dostarczamy w miejsce docelowe