Rejestratory temperatury

RCS do monitorowania temperatury wykorzystuje urządzenia firmy Sensitech®. Rejestratory temperatury wykorzystywane aby zapewnić bezpieczeństwo produktów przesyłanych w temperaturze kontrolowanej.

Dzięki rejestratorom temperatury wykorzystywanym przez RCS do transportu produktów w kontrolowanej temperaturze, zostaje zapisany zakres temperatur w trakcie transportu.

Takie informacje są bardzo ważne przy ustaleniu, czy dany produkt w sposób bezpieczny przebył drogę od Nadawcy do Odbiorcy, co daje gwarancje że produkt w pełni nadaje się do dalszego wykorzystania.

Rejestratory wykorzystywane przez RCS, pomagają dzięki informacjom zachowanym w pamięci, ustalić czy w trakcie transportu przesyłki nie doszło do ingerencji osób trzecich, oraz zachowane dane są potrzebne przy ewentualnych roszczeniach ubezpieczeniowych.

Rejestrator temperatury Temp Tale® 4USB – to jedno z urządzeń do monitorowania temperatury w trakcie transportu, który wykorzystuje firma RCS. Łączy najlepszą w branży wydajność i niezawodność tradycyjnych monitorów temperatur.

Dzięki wbudowanej łączności USB 2.0 i wydajnemu mikroprocesorowi, rejestrator temperatury Temp Tale®4 tworzy sprawozdanie przesyłki w formacie Adobe® PDF, co umożliwia jego odczyt bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania w komputerze. Rejestrator tworzy zaszyfrowane pliki danych, zestawień i analiz potrzebnych na poparcie przestrzegania przepisów i wymogów jakościowych w trakcie transportu, które można odczytać za pomocą specjalnego oprogramowania.

Każdy rejestrator temperatur posiada certyfikat legalizacji.