Enter your caption here

Transport specjalistyczny, jaki realizujemy to szybkość obsługi przesyłek, które wymagają indywidualnego podejścia do warunków transportu. Twoja przesyłka wymaga osobistej obsługi i musi być bardzo szybko doręczona? Specjalizujemy się w ekspresowym odbiorze oraz doręczeniu ważnych i pilnych przesyłek. Proponujemy usługę realizowaną dedykowanym kurierem. Oferujemy możliwość doręczeń następnego dnia przesyłki specjalistycznej z zastrzeżeniem godziny. Pełna kontrola nad drogą przesyłki Time Critical na terenie Europy dzięki dedykowanemu pojazdowi. Doręczenie przesyłki następuje na Twoich warunkach.

Logotyp OCS ANA Group

 Transport specjalistyczny – jakość usług

transport specjalistyczny dla firm

Firma OCS specjalizuje się w świadczeniu specjalistycznych usług transportowych na całym świecie poprzez dopasowywanie serwisu do potrzeb i oczekiwań firm na podstawie dokładnej ich analizy.

Dla OCS największe znaczenie mają indywidualne potrzeby i wymagania firm.

Oferujemy usługi kompleksowe, zapewniając opakowania dla przesyłek specjalistycznych, ich odprawę celną oraz wszelkie formalności związane z lotniczym transportem międzynarodowym. Zapewniamy ponadto profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji przesyłek specjalistycznych przy eksporcie i imporcie. Idea naszej strategii działania opiera się na sprawdzonej logistyce, która jest wsparciem dla firm zapewniając nieprzerwany strumień dostaw w walce o zdobycie przewagi rynkowej nad konkurencją.

Sieć OCS oferuje niezwykle korzystny stosunek ceny do jakości usług. Korzystanie z usług specjalistycznych OCS nie wymaga dużych wydatków, a jakość oferowanych usług stoi na najwyższym poziomie.

Kosztowo efektywne rozwiązania logistyczne to idealne rozwiązanie dla niewymiarowych, ciężkich i nietypowych przesyłek. Zaaranżujemy dla Ciebie transport specjalistyczny każdej przesyłki, bez względu na jej wymiar czy miejsce doręczenia. Posiadamy długoletnią wiedzę w dziedzinie importu i eksportu przesyłek.