transport drogowy

Transport drogowy to idealne rozwiązanie dla firm mające na celu zapewnienie stałych dostaw lub doręczeń przesyłek na terenie kraju jak i za granicą. Realizujemy transport drogowy według stałych tras, nazywa się to potocznie transportem wahadłowym i jest on dostosowany tak, by wyruszyć od klienta jak najpóźniej dając dużo czasu na przygotowanie przesyłki.

 

Nasz zespół spedytorów transportu drogowego RCS pozostaje zaangażowany w szybką i rzetelną dostawę Państwa ładunku do Odbiorcy na terenie wspólnoty Unii Europejskiej i na terenie Kraju. Transport drogowy wykonywany przez RCS to dwojaki serwis, logistyka realizowana poprzez HUBy oraz transporty bezpośrednie. Podstawowe zalety transportu drogowego to jego uniwersalność. Poprzez transport drogowy w kontrolowanej temperaturze można przewozić różne grupy towarów zapewniając w ten sposób ciągłość dostaw artykułów wrażliwych, łatwo psujących się. Transport drogowy w kontrolowanej temperaturze realizowany jest w opakowaniach lub samochodach chłodniach.

Transport drogowy dla firm

Transport drogowy dla firm realizowany może być w systemie wielo-paczkowym lub w systemie paletowym. Dla specjalistycznych przesyłekstosuje się opakowania zbiorcze. Dysponujemy opakowaniami do transportu drogowego które spełnią oczekiwania firm. Dla RCS największe znaczenie w transporcie drogowym mają indywidualne potrzeby i wymagania firm, które chcą zapewniania ciągłości dostaw.
RCS oferuje usługi kompleksowe wraz z konfekcjonowaniem w transporcie drogowym dla wielu odbiorców. Zapewniamy opakowania dla transportu drogowego przesyłek wymagających kontrolowanej temperatury i mogą to być zakresy takie jak :

  • -78 °C ~ 0 °C – przesyłka z suchym lodem
  • – 20 °C – bez zawartości suchego lodu
  • – 15 °C ~0 °C – za pomocą odpowiednich wkładów żelowych
  • +2 °C ~ +8 °C
  • +15 °C ~ + 25 °C

Jak również odprawę celną oraz wszelkie formalności związane z transportem międzynarodowym CRM. Transport międzynarodowy może odbywać się poprzez transport drogowy lub łączony z transportem lotniczym. Łącząc transport lotniczy z drogowym jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie warunki dla przesyłek specjalistycznych zarówno w kontrolowanej temperaturze jak i suchym lodzie.

Transport drogowy – zakres temperatur

Realizujemy transport drogowy we wspomnianych zakresach temperatur wraz z rejestratorami temperatur które towarzyszą wewnątrz przewożonych towarów, substancji czy też leków i farmaceutyków dając klientowi gwarancje prawidłowo przewiezionego towaru po przed odczyt z rejestratora temperatury.

Nasz zespół specjalistów zapewnia profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji transportu drogowego przy eksporcie i imporcie. Przesyłki drogowe to korzystny stosunek ceny, do jakości usług. Korzystanie z usług transportu drogowego RCS nie wymaga dużych wydatków, a jakość oferowanych usług stoi na najwyższym poziomie.

Firma RCS oferuje Państwu transport drogowy – ekspresowy i kurierski, jak również logistykę z wartością dodaną, realizowaną wzdłuż całego łańcucha oferowanych usług.