On Board Courier

Czym jest usługa On Board Courier ? Jeśli Twoja przesyłka wymaga osobistej obsługi i musi być bardzo szybko doręczona a jednocześnie pilnie strzeżona oferujemy usługę realizowaną dedykowanym kurierem. Usługa On Board Courier jest dedykowana firmom, które w nagłych przypadkach potrzebują szybkiego działania a przy tym lojalnego kuriera, który dostarczy przesyłkę z ręki do ręki. Firma RCS gwarantuje, że przesyłka i jej zawartość nie trafi w niepowołane ręce.

Po określeniu na kiedy i gdzie przesyłka ma być doręczona, nasz zespół specjalistów wyszukuję najbliższe połączenia drogą lądową i lotniczą by móc zagwarantować doręczenie przesyłki na wyznaczony czas przez firmę. Przesyła dedykowana On Board Courier oznacza wyznaczenie dedykowanego kuriera do realizacji serwisu w systemie OBC.
W usłudze On Board Courier ważnymi wyznacznikami są :
– Osobisty odbiór i doręczenie przesyłki przez kuriera;
– Doręczenie do osoby wskazanej przez Nadawcę do rąk własnych;
– Wylot najbliższym lotem komercyjnym w kraju jak i zagranicą;
– Zapewnienie bezpiecznego opakowania jeśli zawartość przesyłki jest delikatna i wrażliwa na zmiany temperatury;
– Opcjonalne dodatkowe ubezpieczenie przesyłki.

On Board Courier dla firm

Firma zamawiająca usługę On Board Courier może mieć pewność, że przesyłka dotrze na czas w uzgodnionym wcześniej termonie. Jest to bardzo ważne w przypadku nagłych nieprzewidzianych okoliczności i należy wykazać się szybkością działania. Połączenie transportu drogowego z lotniczym nie stanowi dla nas żadnych problemów. Specjalistyczny dział RCS, On Board Courier dla firm jest do państwa dyspozycji.

Dedykowany kurier

Po zamówieniu usługi On Board Courier wyznaczony kurier osobiście odbierze przesyłkę z firmy. Dedykowany kurier w momencie przekazania przesyłki jest za nią odpowiedzialny i w przypadki transportu drogowego realizacja usługi następuje wyznaczonym na ten cel środkiem transportu. W przypadku przesyłki o wymiarze międzynarodowym transport przesyłki realizowany jest drogą lotniczą.

Bezpieczeństwo przesyłki

Firma RCS gwarantuje w usłudze On Board Courier pełne bezpieczeństwo przesyłki. Firma zamawiająca usługę On Board Courier nie musi się martwić o opakowanie, co jest bardzo ważne w przypadku zawartości wrażliwej na zmiany temperatury. Nasz zespół specjalistów dobierze odpowiednie opakowanie do transportu w zależności od specyfikacji.

Dostarczenie przesyłki

On Board Courier jest dedykowana firmom, które w nagłych przypadkach potrzebują szybkiego działania a przy tym lojalnego kuriera, który dostarczy przesyłkę z ręki do ręki. Firma RCS gwarantuje, że przesyłka i jej zawartość nie trafi w niepowołane ręce. Jest to bardzo ważne w przypadku transportu poufnych informacji. Dostarczenie przesyłki następuje z ręki do ręki bez możliwości ingerencji osób trzecich.