Międzynarodowy transport dla firm

Międzynarodowy transport drogowy jest obecnie najszybciej rozwijającą się gałęzią usług ze względu na niską cenę transportu oraz stale rozwijającą się sieć dróg i autostrad. Transport międzynarodowy dla firm realizowany przez RCS zapewnia nieprzerwany strumień dostaw na rynku międzynarodowym poprzez transport drogowy. Realizujemy przesyłki międzynarodowe w kontrolowanej temperaturze oraz w suchym lodzie.

Firma Raffo będąca przedstawicielem RCS Polska realizuje międzynarodowy transport w kontrolowanej temperaturze dla firm spożywczych, rolnictwa, przemysłu. Naszą specjalizacją jest międzynarodowy transport w kontrolowanej temperaturze, transport w suchym lodzie w opakowaniach lub luzem. Międzynarodowy transport drogowy w suchym lodzie może odbywać się w specjalistycznych opakowaniach lub samochodach chłodniach.

Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń dotycząca transportu międzynarodowego dla firm może się odbywać dzięki:

  • stałej dostępności taboru drogowego w tym samochodów do przewozu specjalistycznego
  • szybkiej reakcji na zamówienie
  • wysokiej elastyczności firmy

Realizując transport międzynarodowy samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS. Takie rozwiązanie zapewnia zleceniodawcy możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia.

Międzynarodowy transport drogowy dla firm

Transport międzynarodowy dla firm realizowany jest również dla branży medycznej i firm farmaceutycznych. Szybki międzynarodowy transport drogowy zapewnia nieprzerwany ciąg dostaw a opakowania, jakimi dysponujemy zapewniają ochronę zawartości przesyłki. Logistyka transportu i doświadczona załoga zapewnia bezkolizyjne łączenie transportu drogowego z lotniczym z pełną kontrolą temperatury. W przypadku przesyłek międzynarodowych w kontrolowanej temperaturze gwarantujemy zapewnienie stałej temperatury dla produktów nietrwałych oraz w przypadku transportu łączonego wymianę materiału chłodzącego, żel-paków, suchego lodu. Przesyłki międzynarodowe w kontrolowanej temperaturze realizowane są w opakowaniach. W opakowaniach umieszczone rejestratory temperatury które rejestrują zakres temperatur na każdym odcinku transportu. Poniżej znajduje się tabela, dzięki której można zapoznać się z cenami transportu międzynarodowego. Indywidualne przesyłki międzynarodowe są naliczane standardowo niemniej jednak cena transportu może ulec zmianie przy stałej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.