transport drogowy

Cargo Drogowe

Idealne rozwiązanie w zakresie doręczeń, regularne usługi transportowe wg wyznaczonej trasy są dostosowane w taki sposób, aby spełnić dokładnie Państwa potrzeby, zapewniając przewagę konkurencyjną. Nasz zespół spedytorów w sieci OCS pozostaje zaangażowany w szybką i rzetelną dostawę Państwa ładunku do Odbiorcy na terenie UE.

Wózek widłowy ładujący paletę na naczepę TIR-aFirma OCS oferuje Państwu usługi transportowe ekspresowe i kurierskie, jak również logistykę z wartością dodaną, realizowaną wzdłuż całego łańcucha oferowanych usług, w zakresie od A do Z. Począwszy od odbioru przesyłki od nadawcy, aż do doręczenia u odbiorców – na poziomie regionalnym, krajowym i transportu międzynarodowego.
W ramach naszej działalności oferujemy również szybki transport drobnicowy. Każdą powierzoną nam paczkę odpowiednio, oznaczymy, zabezpieczymy tak by wszelkiego rodzaju przesyłki drobnicowe zawsze dotarły do celu w stanie nienaruszonym i kompletnym.
Celem przygotowania przez nasz personel profesjonalnej i rzetelnej wyceny transportu drogowego proszę wypełnić poniższy formularz, który ułatwi i przyśpieszy nam kontakt z Państwem.

Cargo Drogowe – formularz zapytania

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]