Międzynarodowy Transport Dedykowany

Doręczenie przesyłki w transporcie dedykowanym odbywa się na Twoich warunkach. Chcesz mieć pełną kontrolę nad powierzoną nam przesyłką? Znać każdy ruch kuriera? Zorganizujemy dla firmy odpowiednią usługę w systemie Transportu Dedykowanego na terenie kraju oraz Unii Europejskiej specjalnie dedykowanym pojazdem. Międzynarodowy transport dedykowany przesyłek prowadzimy od wielu lat, dlatego możesz nam zaufać.

Transport dedykowany

Zapewniamy gwarancję doręczenia przesyłki w określonym czasie przez klienta o dowolnej porze dnia i nocy. Transport dedykowany realizowany jest w systemie 24 godzinnym. Transport całodobowy dedykowanym samochodem zapewnia odbiór i doręczenie przesyłki o dowolnej porze dnia i nocy. Transport dedykowany nie bierze udziału w standardowych rozwiązaniach logistycznych sieci RCS a jego przeznaczenie to odbiór i dotarcie do celu o wyznaczonym czasie dedykowanym kurierem oraz samochodem przeznaczonym tylko do tego zadania. Gwarantujemy dodatkowe ubezpieczenie przesyłki dedykowanej.

Transport dedykowany – definicja

Transportem dedykowanym nazywa się transport w systemie door to door, czyli od drzwi do drzwi. Transport dedykowany odbywa się on bez przeładunków i do-ładunków, ponieważ jest zarezerwowany do wykonania jednego zlecenia. Odbiór i dostarczenie na miejsce docelowe zarówno samochodami typu chłodnia lub izoterma. Transport dedykowany dla firm trafia od nadawcy do odbiorcy bez przystanków w określonym wcześniej czasie. Specjalistycznym samochodem dedykowanym tylko dla jednego zlecenia i jednej trasy.

Dedykowany transport całodobowy

Główną zaletą transportu dedykowanego jest szybkość realizacji zleceń w systemie całodobowym. To dzięki niemu powierzona nam przesyłka dotrze bezpośrednio do celu, bez postojów w miastach, w których znajdują się nasze odziały oraz centra logistyczne. Zarezerwowany na ten cel samochód dojeżdża najbardziej zoptymalizowaną trasą do miejsca przeznaczenia. Jest to transport ekspresowy, który wybierany jest przez firmy, które cenią sobie czas oraz potrzebują obsługi na własnych, indywidualnych warunkach. Dedykowany transport całodobowy to usługa szyta na miarę potrzeb.

Zalety transportu dedykowanego

Najważniejszą zaletą transportu dedykowanego jest szybkość dostarczenia przesyłki zarówno pojedynczej jak i w systemie paletowym. Realizując od lat transport dedykowany dla firm nie boimy się ryzyka, ponieważ drugą zaletą transportu dedykowanego jest jego bezpieczeństwo. Przesyłka jest odbierana bezpośrednia od zleceniodawcy i trafia do określonego przez firmę miejsca. Jest to gwarancja, że przesyłka nie trafi w niepowołane miejsce, nie zostanie skradziona lub zagubiona po drodze. Pojazdy dedykowane mogą również przewozić przesyłki umieszczone na europalecie w kontrolowanej temperaturze. Kontrolowana temperatura zapewniana jest przez samochody posiadające agregaty chłodnicze oraz ogrzewanie postojowe. Transport dedykowany przez firmę RCS prowadzony jest zarówno w kraju, jak i za granicą.

Transport dedykowany w opakowaniach

opakowania do transportu dedykowanegoRealizujemy stały transport dedykowany dla firm lub okazjonalny na potrzeby jednorazowego przewozu towarów. Współpracując z firmą, liderem na rynku opakowań zapewniamy odpowiednie opakowania izotermiczne dla produktów wrażliwych na zmiany temperatury. Obsługujemy w ten sposób firmy farmaceutyczne zapewniając w transporcie dedykowanym opakowania potrzebne do transportu leków, szczepionek w kontrolowanej temperaturze. Firma zamawiająca usługę dedykowaną nie musi się martwić o opakowania. Nasi specjaliści o długoletnim doświadczeniu z pewnością dobiorą odpowiednie dla danej grupy towarów.

Nasze motto to: jedna firma transportowa zapewniająca kompleksowe usługi = zadowolenie zleceniodawcy.

Indywidualne podejście


Pełna kontrola nad przesyłką


Możliwe dodatkowe ubezpieczenie