Fracht Lotniczy Door to Airport

Jak wiemy czas odgrywa niezwykle istotną rolę w dzisiejszych czasach i abymóc ten czas dogonić potrzeba jest skorzystania z połączeń lotniczych czyli z frachtu lotniczego, którego udział w rynku transportowym jest coraz większy. Przesyłki i frachty lotnicze stanowią jeden z kluczowych produktów naszej firmy i świadczymy usługi typowo kurierskie od drzwi do drzwi jak również oferujemy cargo lotniczy, czyli frachty lotnicze które po przez nasz serwis mogę być również serwowane w serwisie od drzwi do drzwi jak również od drzwi do lotniska.

Klient ma do wyboru po wylądowaniu takiego frachtu skorzystać z naszej agencji celnej jak również mimo decyzji, że chciałby serwis tylko do lotniska skorzystać wciąż z naszego transportu.
To co nas wyróżnia z pośród innych firm zajmujących się spedycją lotniczą jest indywidualne podejście do klienta i elastyczne dostosowanie produktu do jego potrzeb transportowych. Organizujemy przesyłki każdej wielkości takie jak :

  • Koperty z dokumentami
  • Przesyłki Ponadgabarytowe
  • Serwis Paletowy
  • Przesyłek gabarytowych
  • Dla potrzeb firm korzystających z transportu lotniczego organizujemy rejsy czarterowe.

Zapewniamy pełne wsparcie logistyczne bez konieczności komunikowania się z wieloma działami i osobami. Wiemy, że czas to pieniądz dlatego obsługa frachtu Door to Airport realizowana jest przez jeden dział, który wyszuka najbliższego i najkrótszego połączenia lotniczego, wywalczy i spedytorów korzystną stawkę, dopilnuje by przygotowany towar zmieścił się w lukach bagażowych samolotów, bo pragniemy o tym przypomnieć, że luki załadunkowe bagażowe są ograniczone , chyba, ze są to typowe samoloty Cargo, dodatkowo ważne jest by były pasy zabezpieczające w danym samolocie by dobrze zabezpieczyć przesyłki posiadające strzałki do góry i nie tylko.

Odbieramy przesyłkę ze wskazanego adresu, organizujemy transport na najbliższe lotnisko, dokonujemy odprawy celnej w imieniu klienta jeśli tego wymaga, obieg dokumentów obowiązujący na lotnisku i w liniach lotniczych, następnie upewniamy się, że lot odbył się prawidłowo i informujemy Nadawcę o tym, że powierzona nam przesyłka bezpiecznie wylądowała na lotnisku przeznaczenia. Wówczas nadawca może poinformować Odbiorcę, że może ją odprawić i odebrać.
Dzięki wieloletniej współpracy z wieloma liniami lotniczymi oraz przedstawicielstwami RCS na całym świecie zapewniamy Państwu korzystne stawki przy zachowaniu wysokiego standardu naszych usług. Ten rodzaj serwisu, czyli Fracht Lotniczy Door to Airport omija magazyny przeładunkowe, które obowiązują w serwisie kurierskim lecz leci bezpośrednio do najbliższego lotniska przeznaczenia.

Taki serwis również można potraktować jako Time Critical z tą różnicą, że w przypadku tego serwisu wyczarteruje się nawet samolot,

Mamy również doświadczenie i odpowiednio przeszkolony personel z uprawnieniami w przesyłkach przesyłek niebezpiecznych w niektórych klasach UN.

Mamy również doświadczenie w przesyłkach niebezpiecznych. Dowiedź się więcej o tym serwisie na naszej stronie w dziale „Przesyłki ADR / DGR”.

Organizujemy transport na najbliższe lotnisko


Załatwiamy wszystkie sprawy formalne


Powiadamiamy o dotarciu przesyłki na wskazane lotnisko