Transport kosmetyków w kontrolowanej temperaturze

Transport kosmetyków realizowany jest poprzez transport lotniczy lub drogowy. W zależności od zapotrzebowania realizujemy transport łączony, lotniczy z drogowym z pełną obsługą firm:

  • Odbiór kosmetyków z lotniska + dostarczenie kosmetyków transportem drogowym do miejsca docelowego.
  • Odbiór kosmetyków z firmy poprzez transport drogowy + transport lotniczy do danego państwa.
  • Drogowy transport kosmetyków w kontrolowanej temperaturze do miejsca docelowego.
  • Transport dedykowany kosmetyków z realizacją zamówienia z firmy do hurtowni.
  • Transport drogowy kosmetyków z realizacją zamówienia do kilku miejsc w wyznaczonym dniu i czasie.

 

Transport drogowy kosmetyków w kontrolowanej temperaturze realizowany jest samochodami z agregatem chłodniczym. Samochody firmy OCS posiadają również ogrzewanie postojowe. Kosmetyki mogą być transportowane luzem lub w opakowaniach do transportu, które posiada firma OCS. Gwarantujemy kontrolowaną temperaturę kosmetyków na całej trasie realizacji zamówienia zarówno do krajów wspólnoty Unii Europejskiej jak i dowolnego miejsca na naszym globie.

Dedykowany transport kosmetyków

Po zamówieniu usługi dedykowany transport kosmetyków wyznaczony kurier osobiście odbierze kosmetyki z firmy. Dedykowany transport kosmetyków oznacza, że w momencie przekazania przesyłki firma OCS jest za nią odpowiedzialna i w przypadki transportu drogowego realizacja usługi następuje wyznaczonym na ten cel środkiem transportu. W przypadku przesyłki o wymiarze międzynarodowym transport przesyłki realizowany jest drogą lotniczą.

Transport łączony kosmetyków

Transport łączony kosmetyków realizowany jest poprzez transport drogowy z dostarczeniem kosmetyków na lotnisko oraz realizację usługi drogą lotniczą. Transport łączony odbywać się również może na zasadzie odbioru kosmetyków z lotniska a następnie załadunek i dostarczenie kosmetyków do firmy, hurtowni lub wybranych punktów odbioru przesyłki w oddziałach firmy lub sklepach.

Kontrolowana temperatura kosmetyków

Zapewniamy transport kosmetyków w kontrolowanej temperaturze zarówno poprzez transport drogowy jak i lotniczy. Firma OCS posiada odpowiednie zaplecze techniczne i logistyczne. Samochody z agregatem chłodniczym oraz ogrzewaniem postojowym, które zapewniają transport kosmetyków w każdych warunkach pogodowych. W przypadku transportu lotniczego kontrolowana temperatura kosmetyków jest zapewniona poprzez specjalistyczne opakowania, które udostępnia firma OCS.